Aplikacja mobilna TURYSTYCZNA GMINA

Aplikacja TURYSTYCZNA GMINA to interaktywny przewodnik po atrakcjach historyczno-turystycznych Twojego regionu. Aktywna mapa z zaznaczonymi atrakcjami, możliwość nawigacji do prezentowanych w aplikacji obiektów, przeglądanie obiektów według kategorii, trasy rowerowe, liczne zdjęcia i opisy, to tylko niektóre z zalet programu. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Aplikacja została wdrożona w Gminie Dragacz, jako część projektu pt. „Budowa ścieżki dydaktyczno-historycznej na terenie Gminy Dragacz wraz ze stworzeniem aplikacji mobilnej i budową wiaty turystycznej”.

Przygotowany przez naszą firmę PANEL ADMINISTRATORA dostępny z poziomu przeglądarki internetowej umożliwia dodawanie, edycję oraz usuwanie atrakcji turystycznych z aplikacji, w tym edytowanie treści, galerii zdjęć oraz położenia atrakcji na mapach Google w aplikacji.

Wszystkie wprowadzone zmiany w PANELU ADMINISTRATORA są widoczne po odświeżeniu strony aplikacji w telefonie. Nie jest wymagane aktualizowanie aplikacji, jak również ponowne instalowanie nowej bazy danych.


POBIERZ APLIKACJĘ